KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 14624077
nr 1462 4077
Oljemålningar
Oidentifierad konstnär. 3 st, Apostlar, oramade, ej signerade, duk, 69x31 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:18:21
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr